МОЗ визнало безпечними 15 пляжних ділянок у Києві та Київській області

МОЗ визнало безпечними 15 пляжних ділянок у Києві та Київській області - фото
МОЗ визнало безпечними 15 пляжних ділянок у Києві та Київській області - фото
НАТАША МІТРОФАНОВА
Array ( [0] => Array ( [firstname] => Наташа [lastname] => Митрофанова [firstname_ukr] => Наташа [lastname_ukr] => Мітрофанова [email] => [email protected] [nick] => [absnum] => 2 [extcode] => ) ) 1
Сьогодні 16:53

Пляжний сезон у Києві та Київській області цьогоріч офіційно не відкривали через воєнний стан, але частину берегових ділянок визнали безпечними для відпочинку.

Трамвай дізнався про це з повідомлення пресслужби Міністерства охорони здоров'я України.

МОЗ провело моніторинг стану води і опублікувало перелік пляжів, де показники відповідають встановленим нормам.

За результатами перевірки, у Києві безпечну якість води підтвердили на пляжах у чотирьох районах. У Дніпровському районі — вісім ділянок: «Венеція», «Веселка», «Молодіжний», «Дитячий», «Золотий», «Передмістна слобідка», «Центральний» і «Чорторий» у парку Муромець. У Деснянському районі — дві ділянки: «Райдуга» і «Троєщина», у Голосіївському — пляж «Галерний».

В Оболонському районі вода відповідає нормам на трьох ділянках: «Острів Оболонь», «Вербний» і «Пуща-Водиця» на 5–7 лінії.

На Київщині МОЗ визнало безпечними дитячий пляж «Чайка» у селищі Чайка Обухівського району, а також міські пляжі Переяслава і Білої Церкви — «Центральний».

Офіційно відкритих пляжів цього року немає ані у столиці, ані на Київщині, але люди все одно відпочивають біля води.

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.

Рекламувати афішу
Читайте ще
Завантаження...