Пляжний сезон у Києві та Київській області цьогоріч офіційно не відкривали через воєнний стан, але частину берегових ділянок визнали безпечними для відпочинку.
Трамвай дізнався про це з повідомлення пресслужби Міністерства охорони здоров'я України.
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤МОЗ провело моніторинг стану води і опублікувало перелік пляжів, де показники відповідають встановленим нормам.
За результатами перевірки, у Києві безпечну якість води підтвердили на пляжах у чотирьох районах. У Дніпровському районі — вісім ділянок: «Венеція», «Веселка», «Молодіжний», «Дитячий», «Золотий», «Передмістна слобідка», «Центральний» і «Чорторий» у парку Муромець. У Деснянському районі — дві ділянки: «Райдуга» і «Троєщина», у Голосіївському — пляж «Галерний».
В Оболонському районі вода відповідає нормам на трьох ділянках: «Острів Оболонь», «Вербний» і «Пуща-Водиця» на 5–7 лінії.
На Київщині МОЗ визнало безпечними дитячий пляж «Чайка» у селищі Чайка Обухівського району, а також міські пляжі Переяслава і Білої Церкви — «Центральний».
Офіційно відкритих пляжів цього року немає ані у столиці, ані на Київщині, але люди все одно відпочивають біля води.
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.