У Києві на Подолі відкрили гастропростір «Ши»

У Києві на Подолі відкрили гастропростір «Ши» - фото
У Києві на Подолі відкрили гастропростір «Ши» - фото
НАТАША МІТРОФАНОВА
Array ( [0] => Array ( [firstname] => Наташа [lastname] => Митрофанова [firstname_ukr] => Наташа [lastname_ukr] => Мітрофанова [email] => [email protected] [nick] => [absnum] => 2 [extcode] => ) ) 1
24 червня 14:44

У Подільському районі Києва на вулиці Андріївській у тестовому режимі запрацював новий гастрономічний простір "Ши". Офіційне відкриття закладу відбудеться 3 липня.

Трамвай дізнався про це з матеріалу видання «Наш Київ» nashkiev.ua.

Назва «Ши» — відсилання до штучного інтелекту (ШІ). Спочатку розробники планували зробити так, щоб система сама підлаштовувала замовлення під клієнтів. Від такої ідеї відмовилися, тому що виникли юридичні проблеми з особистими даними. Назву ж залишили, лише трохи змінили, щоб її було легше вимовляти.

В Киеве на Подоле открыли гастропространство «Ши» - фото

Простір працює в «подвійному» форматі: упродовж дня можна замовити сніданки та каву, а ввечері заклад перетворюється на атмосферний бар. Гостям пропонують кілька варіацій бургерів, основні страви та різноманітні сніданки.

В Киеве на Подоле открыли гастропространство «Ши» - фото

У закладі є 20–25 місць. Сюди можна приходити із тваринами. Щоправда, є й недолік: через особливості будівлі простір наразі недоступний для людей на кріслах колісних.

В Киеве на Подоле открыли гастропространство «Ши» - фото

Адреса: вулиця Андріївська, 8–12.

Графік роботи: 10:00–22:00.

В Киеве на Подоле открыли гастропространство «Ши» - фото

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot

Рекламувати афішу
Читайте ще
Завантаження...