У Києві чоловік захопив землю в парку «Сирецький гай»

У Києві чоловік захопив землю в парку «Сирецький гай»  - фото
У Києві чоловік захопив землю в парку «Сирецький гай» - фото
НАТАША МІТРОФАНОВА
Array ( [0] => Array ( [firstname] => Наташа [lastname] => Митрофанова [firstname_ukr] => Наташа [lastname_ukr] => Мітрофанова [email] => [email protected] [nick] => [absnum] => 2 [extcode] => ) ) 1
Сьогодні 12:36

Жителя Шевченківського району Києва підозрюють у самовільному захопленні земельної ділянки природно-заповідного фонду. Чоловік фактично привласнив частину території в парку-пам'ятці «Сирецький гай».

Трамвай дізнався про це з повідомлення Київської міської прокуратури.

За даними слідства, аби розширити своє домоволодіння, порушник огородив парканом сусідню ділянку площею 0,13 гектара, що належить до земель природно-заповідного фонду. На цій території є озеро — паркан обмежив до нього доступ відпочивальникам.

Захоплена ділянка розташована в парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Її захоплення є кримінальним правопорушенням.

Дії фігуранта кваліфікували як самовільне зайняття ділянки особливо цінних земель (ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України). За таке порушення передбачається від двох до чотирьох років обмеження волі або до двох років ув'язнення.

В Киеве мужчина захватил землю в парке «Сырецкая роща» - фото

Наразі триває досудове розслідування. Паркан демонтували. Земельну ділянку привели до належного стану. Збитки державі підозрюваний уже відшкодував.

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot

Рекламувати афішу
Читайте ще
Завантаження...