Жителя Шевченківського району Києва підозрюють у самовільному захопленні земельної ділянки природно-заповідного фонду. Чоловік фактично привласнив частину території в парку-пам'ятці «Сирецький гай».
Трамвай дізнався про це з повідомлення Київської міської прокуратури.
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤За даними слідства, аби розширити своє домоволодіння, порушник огородив парканом сусідню ділянку площею 0,13 гектара, що належить до земель природно-заповідного фонду. На цій території є озеро — паркан обмежив до нього доступ відпочивальникам.
Захоплена ділянка розташована в парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Її захоплення є кримінальним правопорушенням.
Дії фігуранта кваліфікували як самовільне зайняття ділянки особливо цінних земель (ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України). За таке порушення передбачається від двох до чотирьох років обмеження волі або до двох років ув'язнення.
Наразі триває досудове розслідування. Паркан демонтували. Земельну ділянку привели до належного стану. Збитки державі підозрюваний уже відшкодував.
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot