У Києві на Подолі відкрили гастропростір «Ши»

У Києві на Подолі відкрили гастропростір «Ши» - фото

У Подільському районі Києва на вулиці Андріївській у тестовому режимі запрацював новий гастрономічний простір "Ши". Офіційне відкриття закладу відбудеться 3 липня.

Трамвай дізнався про це з матеріалу видання «Наш Київ» nashkiev.ua.

Назва «Ши» — відсилання до штучного інтелекту (ШІ). Спочатку розробники планували зробити так, щоб система сама підлаштовувала замовлення під клієнтів. Від такої ідеї відмовилися, тому що виникли юридичні проблеми з особистими даними. Назву ж залишили, лише трохи змінили, щоб її було легше вимовляти.

Простір працює в «подвійному» форматі: упродовж дня можна замовити сніданки та каву, а ввечері заклад перетворюється на атмосферний бар. Гостям пропонують кілька варіацій бургерів, основні страви та різноманітні сніданки.

[see_also]На Андріївському узвозі у Києві закрили культове кафе DRUZI[/see_also]

У закладі є 20–25 місць. Сюди можна приходити із тваринами. Щоправда, є й недолік: через особливості будівлі простір наразі недоступний для людей на кріслах колісних.

Адреса: вулиця Андріївська, 8–12.

Графік роботи: 10:00–22:00.

[see_also]Нове місце: на Хрещатику запрацювала китайська забегайлівка China Hi Express [/see_also]

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на news@tram.news, або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot

 

Последние новости